Koszyk

O marce

Historia

MINT LABEL to marka modowa, którą Europejki pokochały za proste, ponadczasowe kroje, świetne materiały, nienaganny styl wyrażony w niezwykłej dbałości o detal. Kreowanie ultrakobiecej odzieży z najwyższej jakości tkanin znajduje się w DNA marki, a poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć uzyskując zawsze nienaganne stylizacje, zarówno casualowe, jak i wieczorowe.
To ubrania dla kobiet, które żyją z pasją. Kobiet, które w codziennej rzeczywistości szukają rzeczy niezwykłych, spełniają marzenia. I robią to stylowo, z nienaganną klasą. Cenią minimalizm, wysoką jakość, perfekcyjny krój, unikalny charakter.
MINT LABEL to brand do szpiku kobiecy, łączący elegancję z wygodą, prostotę z mnogością zestawień, subtelność z silnym charakterem.
Tę wyjątkowość doceniają polskie i zagraniczne fashionistki pozostając w gronie stałych klientek marki.

O założycielce

Historia

Od najmłodszych lat obserwowalam modę. Interesowało mnie wszystko co się z nią wiązało. To sprawiło, że marzenie o własnej marce odzieżowej zakiełkowało w mojej głowie bardzo wcześnie i towarzyszyło mi przez wiele lat. Dziś moje dziecięce marzenie się ziszcza, a ja mogę z radością powiedzieć, że moja praca jest dającą spełnienie pasją.

W życiu łączę wiele ról: mamy, żony. Wolne chwile spędzam na torze rozwijając swoją drugą pasję - motoryzację. Wszystkie projekty ML opracowuję w moim azylu - ascetycznej, jasnej pracowni wypełnionej inspirującymi albumami o modzie, sztuce, fotografii i architekturze. Stworzyłam markę do szpiku kobiecą, splatającą elegancję z wygodą, prostotę z mnogością zestawień, subtelność z silnym charakterem dla kobiet świadomych, silnych, dla kobiet z klasą. Wejdź do świata Mint Label!

Zaloguj Się

Zaloguj Się aby zobaczyć Twoją listę życzeń i zapisać produkty